logo
Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Login


Options
View
Go to last post Go to first unread
mmdslm  
#1 Posted : Monday, November 29, 2021 2:19:54 PM(UTC)
mmdslm

Rank: Newbie

Groups: Registered
Joined: 11/29/2021(UTC)
Posts: 1
Iran (Islamic Republic Of)

نکاتی در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، به یکی از دغدغه‌های خانواده‌های سرتاسر جهان تبدیل شده است. آب برای رسیدن به شیر خانه‌ها، مسیر طولانی را طی میکند که در طول این مسیر ممکن است آلاینده‌های بسیاری را به خود جذب کند. آلاینده‌هایی که میتواند شامل شن و ماسه، رسوبات، آهک و مواد شیمیایی باشد که در مسیر رودخانه‌ها وجود دارند.

اهمیت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
آب تصفیه شده در تصفیه خانه‌ها به دلیل اینکه کیفیت تا اندازه ای که برای بدن انسان ضرر جدی نداشته باشد تصفیه میشود، کیفیت کافی و مطلوب را ندارد. زیرا همچنان دارای مقداری آلاینده می‌باشد. آلاینده‌هایی مثل فلزات سنگین، مواد شیمیایی مضر، نمک‌ها و ... در آب تصفیه شده در تصفیه خانه‌های شهری وجود دارد.
خرید دستگاه تصفیه آب به این دلیل پر اهمیت است که آب شهری که هنوز پر از املاح است را میتواند تا حد بسیار زیادی تصفیه کند. املاحی همچون فلزات سنگین مثل سرب و جیوه، مواد شیمیایی مانند نیترات، نیتریت و سولفات و سمومی که ممکن است در مناطق غیر شهری و به دلایل کشاورزی وارد آب شده باشند.

در خرید تصفیه آب به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟
تا به اینجا با اهمیت خرید دستگاه تصفیه آب آشنا شدیم. در این قسمت از مقاله با هم به نکاتی میپردازیم که در خرید دستگاه تصفیه آب ممکن است برای شما پر اهمیت باشد. در صورتی که به این راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب توجه کنید، مطئنا میتوانید دستگاه تصفیه آبی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنید.


کیفیت دستگاه تصفیه آب خانگی
دستگاه تصفیه آب از اجزای مختلفی ساخته شده است. هر کدام از این اجزا باید با بهترین کیفیت ممکن ساخته شده باشند تا آب تصفیه کن به بهترین شکل فرآیند تصفیه آب را به اجرا درآورد.
در قسمت قبلی به اهمیت برند تصفیه آب اشاره شد. اما در حال حاضر بسیاری از فروشندگان هستند که دستگاه‌های متفرقه را با برندهای معروف مثل سی سی کا به فروش میرسانند.
یکی از راه‌های تشخیص اصل بودن دستگاه تصفیه آب تایوانی وجود حک Made in Taiwan روی آن است. مثلا برای برند تانک پک که یکی از بهترین تولید کنندگان مخازن تحت فشار است، باید زیر دستگاه عبارت ذکر شده به صورت برجسته حک شده باشد.
در این صورت میتوانید از اصل بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید و به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی یا نیمه صنعتی بسته به نیاز خود بپردازید.

در باقی موارد تشخیص اصل یا تقلبی بودن دستگاه تصفیه آب از ظاهر دستگاه و برای افراد غیر متخصص به آسانی نیست. اینجاست که خرید از یک مرکز فروش معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی اهمیت زیادی پیدا میکند.

برند دستگاه تصفیه آب
برند دستگاه تصفیه آب یکی از مهم‌ترین نکاتی است که در خرید دستگاه تصفیه آب باید به آن توجه کنید. به این دلیل برند معتبر برای دستگاه تصفیه آب از اهمیت برخوردار است که در برند‌های متفرقه از متریال نامرغوب و فیلتر‌های بی کیفیت استفاده میشود. استفاده از این دستگاه‌ها نه تنها از نظر مالی برای شما ضرر وارد میکند، بلکه باعث به خطر افتادن سلامتی شما
در حال حاضر بهترین برند‌های تصفیه آب موجود در بازار ایران، برند‌های تایوانی، کره ای و ایرانی هستند. البته در جهان مارک‌های کانادایی و آمریکایی نیز بسیار معروف و محبوب هستند.
بهترین برند ایرانی دستگاه تصفیه آب خانگی لایف واتر است. این برند با کسب استاندارد‌های لازم برای فعالیت در حوزه تولید دستگاه تصفیه آب خانگی، یکی با کیفیت‌ترین مارک‌های تصفیه آب ایران است.
برند‌های تایوانی که در ایران و خاورمیانه حرف اول را در حوزه تصفیه آب میزنند، شامل برند‌های سی سی کا، سافت واتر، آکواجوی و آکوا میباشند.
دستگاه تصفیه آب تولید شده توسط شرکت هیوندای از کشور کره جنوبی نیز یکی از جدیدترین و پرطرفدار‌ترین دستگاه‌های آب تصفیه کن ایران است. ظاهر زیبای این دستگاه مزیتی است که علاوه بر کیفیت آن به چشم میخورد.

در صورتی که نیاز به تصفیه آب در حجم بالایی دارید، خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی برای شما بهترین گزینه است.
Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.