logo
Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Login


Options
View
Go to last post Go to first unread
Sohbet  
#1 Posted : Sunday, December 09, 2018 3:29:32 AM(UTC)
Sohbet

Rank: Newbie

Groups: Registered
Joined: 11/27/2018(UTC)
Posts: 1
Turkey
Location: istanbul

Androirc Mobil Cep
Mobil Sohbet, Cep telefonundan sohbet, Androirc Chat günümüz koşullarında büyük bi rekabet içinde olan işletim sistemleridir. Bu gibi programlar aktif olduğundan bu yana kullanıcılar akın akın taşınabilir mobil cihazlarından sohbet sitelerine giriş yapmakta. Neden mi_? Çünkü artık insanlar sabit olarak bir yerde işyerleri dışında uzun süre kalamıyorlar. Sürekli faal ve hareket halindeler. Bu programlar sayesinde her nerde olurlarsa olsunlar sohbet sitelerine giriş yapıyor ve bulundukları yerde gayet eğlenceli sohbetler yapabiliyorlar.mobil sohbet
Bir çok irc sever telefondan sadece web bağlantısıyla sohbet sitelerine bağlanmaya çalışırken bazı hatalarla karşılaşmakta. Ancak android işletim sistemi olan telefonlarınıza Androirc yüklediğinizde herhangi bir problemle karşılaşma ihtimali oranınız oldukça düşük. Yapmanız gerekense anlatılan kadar basit. İnternet üzerinden, Google Play Store veya Appstore dan AndroIRC indirip telefonunuza kurmanız yeterli.
Bizde site olarak sizin beklentilerinizi ön planda tutuyoruz ve teknoloji neyi gerektiriyorsa o platform üzerinde çalışıp en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
Daha önceleri cep telefonları ile sohbet sitesine giriş yapmak hayaldi. Android işletim sistemi aktif oldu ve insanlar cep telefonlarıyla da sohbet sitelerinde harika vakit geçirmeye başladılar.
Bizlerin amacı her zaman siz değerli kullanıcılarımıza %100 kaliteli, seviyeli, güvenli bir ortam sağlamak ve bunu yaparken de günümüz koşullarına ayak uydurarak yapmak. O yüzden her zaman sizin isteklerinizi öngörerek veya sizin isteklerinizi dikkate alarak hareket etmeye calıştık.
Chat Sohbet..
Chat yapmak veya sohbet etme belki de yapılan uğraşlar arasında hem en çok vakit alan hem de en çok keyif veren aktivite olsa gerek. Yeni insanları tanımak, kendimizi yeni insanlara sunmak, ifade yoksunluğu çekmeden rahatlıkla kendimizi ortama adapte etmek, yeni dostlukların, yeni arkadaşlıkların başlangıcı hep sohbet siteleri sayesindedir. Yıllardır chat sohbet yerini hiçbir sosyal paylaşım sitesine bırakmamış ve popülaritesini hep korumuştur.
İnanması güç olsada bir çok insan için psikoterapi gibidir. Neden mi_? Alışık olduğumuz her zaman görmeye alışkın olduğumuz insanlara çoğu zaman kendimizi ifade etmekte zorlanır ve tam olarak doğruları söylemekten çekiniriz. Oysa ki chat sohbet ortamında karşıdakini ilk etapta tanımadığımız için süremizin bir kısmını onu tanımaya verir ve az da olsa kendi sıkıntılarımızdan uzaklaşırız. Chat sohbet siteleri eski altyapısının aksine şuan daha donanımlı, daha dürüst, daha seviyeli ve daha güvenilirdir.
Sitemiz seviyeli kullanıcıların bulunduğu, keyifli sohbetler yapabileceğiniz, bu sohbetleri yaparken de hem muzik dinleyip hem de soru çözebileceğiniz bir ortam sunar sizlere. Eğer bu kalabalık ortamdan sıkıldıysanız dilediğiniz kişiyle özelde konuşma şansınızda bulunmaktadır. Bu özel sohbeti siz iki kişi dışında başkasının görmesi veya okuması mümkün değildir. Bu sebeple sohbetinize rahatlıkla devam edebilirsiniz. Chat yazışma-konuşma
Sitemiz yıllardır yazışma konuşma alanında en iyi hizmeti sağlayan , eğlenceli, güvenilir ortamı yaratan bir chat-sohbet servisidir. Türkiye’nin, Avrupa’nın, Asya’nın, farklı bölgelerinden bir çok sohbete hasret insanını bir araya getirmekteyiz. Burada yazışarak uzun uzun sohbetlere dahil olmakla birlikte farklı kültürleri birleştirmenize yardımcıda oluyoruz. Çünkü günümüz ortamında artık insanlara yüz yüze sohbet veya reelden tanıdıkları insanlar yetmemekte. Bu nedenle farklı arayışlar içine girmekte. Bazen bir dost bir arkadaş, bazen sevgili, bazen bir eş. Sadece bir selamla başlayan cümleler zamanla yerini saatlerce süren yazışmalara ve hatta randevulaşmalara bırakıyor. Sitemiz tarafından birbirine yakın , birbirinden uzak fark etmeksizin herkes bir çatı altında toplanıyor ve güvenli, ücretsiz, üyeliksiz, eğlenceli bir sohbete davet ediliyor. Sitemize giriş yaptıktan ve konuşmaya başladıktan sonra sohbetin veya iletişim kurmanın, yeni insanlarla tanışmanın asla zor olmadığını görüyorsunuz. İnternette her hangi bir siteye bağlanmak ne kadar kolaysa sitemize bağlanmanız da bir okadar kolay. Yapmanız gereken tek şey kendi isminizi veya nickinizi belirlemek. Akabinde akıcı yazışmalara başlayacaksınız.
Sitemiz dahilinde yazışmalarınıza –sohbetlerinize ara verdiğinizde veya yeni şeyler öğrenmek istediğinizde soru kanallarımızı ziyaret edebilir birbirinden farklı binlerce soru cözebilir bilginize bilgi katabilirsiniz. Bunun yanı sıra sohbet ederken veya soru çözerken radyomuzu da dinleyebilirsiniz. 7 gün 24 saat bazen oto dj , bazen amator djlerimiz, bazen profosyonel dj lerimiz eşliğinde müzik dinleyebilir istekte bulunabilirsiniz. Keyifli sohbetler dileriz.

Siz de sitemize giriş yaparak chat sohbet imkanından ücretsiz olarak faydalanabilir tüm streslerinizden bir anda kurtulabilir ve yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz. Bizi ziyaret etmeniz dileğiyle.
Sanal Sohbet - Chat Sitelerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar…

Sohbet denilince artık aklımıza gelen ilk şey bir çoğumuz biliyoruz ki internet üzerindeki sohbet – chat siteleridir. Günümüz teknolojisine ayak uyduran ücretsiz, üyeliksiz, mobil olarak gelişen sohbet sitelerinde zaman zaman bir çok olumsuzluklar olmakta ve siteler kendini yeniden toparlamakta zorlanmaktadır. Bu aşamaya hiç gelinmeden devam eden bir çok sitede bulunmaktadır. Biz de sitemizde bu tür durumların yaşanmaması için size sohbet ederken (chat yaparken) dikkat edilmesi gereken unsurlardan bahsetmek istedik.
İlk unsur ve en önemli unsur sitemize girerken kendinize bir nick belirlemeniz ve nickinizi başkasının kullanmaması için şifrelemenizdir. Çünkü kanala girdiğinizde ki kimliğiniz artık nickinizdir. Herkes sizi bu nickle tanıyacaktır. Sizi taklit etmek isteyen veya farkında olmadan aynı nicki kullanacak kişide siz gibi muamele görecektir. Bu sebeple nickinizi şifrelemeniz önemli bir konudur. Şifreleme komutu ise /ns register şifre e-mail şeklinde kullanılır.
Diğer bir unsur ise sitenin belirlemiş olduğu kurallara uymaktır. Bu neden mi gereklidir_? Takdir edersiniz ki her birey kendi gibi bireyleri kendine yakın görür ve sohbet arkadaşı olarak onu seçer. Seviyeli bireyler seviyeli bireylerle, güvenilir bireyler güvenilir bireylerler diyalog kurarlar. Sitemiz bu konuda oldukça hassastır ve seviyeli, eğlenceli, güvenilir bir ortam sağlamayı kendine görev edinmiştir. Kurallar bütününü görmek için !Kurallar yazmanız yeterlidir. Yasak ve küfürlü kelimeler filtrelenmiştir.
Sohbet ederken belirlememiz gereken dikkat etmemiz gereken unsurlardan biri karşı taraftan aldığımız güven ve onlara verdiğimiz güvendir. Takdir edersiniz ki sohbet sitelerinde taraflar birbirini görmeden sohbet etmekte. Bu durum bir çok kişi açısından güvensiz bir durum olduğu için karşı tarafa sık sık aynı sorular yöneltilir. Siz değerli kullanıcılarımıza tavsiyemiz yukarıda belirttiğimiz kurallara uyup her zaman doğru söylemenizi seçmenizdir. Size yapılmasını istemediğiniz davranışı sizde karşınızdakine yapmayınız. Çünkü ilerleyen zamanlarda belki de kalıcı bir dostluk, uzun yıllar devam edecek bir ilişki belki de hayatınızın aşkını sitemizde tanıyabileceksiniz. İlk intiba çok önemlidir ve sonradan değişen fikirler rahatsız edicidir. Buna sebep vermemek açısından ilk söylediğiniz cümlenin her zaman arkasında olduğunuzu bilmek iki taraf içinde önemli bir adımdır. Şimdiden sitemize HOŞGELDİNİZ der en güzel ilişkilerini temelini atmanız dileğiyle eğlenceli sohbetler dileriz.mobil sohbet

sohbet muhabbet sohbet
[img=https://www.sohbetsiteler.net]Sohbet Siteler[/img]
sanal sohbet
iRc Sohbet
Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.